ارزان کرده دانلود رییس جمهور بیست و سی

ارزان کرده: دانلود رییس جمهور بیست و سی دانلود فیلم رییس جمهور انتخابات اقتصاد فرهنگ

گت بلاگز اجتماعی کتب آموزشی مهدها باید مجوز آموزش و پرورش را داشته باشند ، بهزیستی اجازه آموزش هر کتابی را در مهدهای کودک نمی‌دهد

معاون امور اجتماعی شرکت بهزیستی گفت: شرکت بهزیستی اجازه آموزش هر کتابی را در مهدهای کودک نمی دهد و کتبی که به کودکان آموزش داده می شود باید مجوز آموزش و پرو

کتب آموزشی مهدها باید مجوز آموزش و پرورش را داشته باشند ، بهزیستی اجازه آموزش هر کتابی را در مهدهای کودک نمی‌دهد

حبیب الله مسعودی فرید معاون امور اجتماعی شرکت بهزیستی در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاونگروه اجتماعی گروه تحریریه سایت جوان؛ در رابطه با شکایت بعضی مهدهای کودک به علت اجبار شرکت بهزیستی به تهیه کتب کمک آموزشی از 4 تا 5 انتشاراتی خاص در مهدهای کودک، اظهار داشت: شرکت بهزیستی به مهدهای کودک اجازه نمی دهد هر کتابی در مهدها به کودکان آموزش داده شود و طبق قانون کتاب هایی که در مهدهای کودک آموزش داده می شوند باید مورد تایید شرکت بهزیستی باشند و از آموزش و پرورش مجوز دریافت کنند.
وی افزود: همان گونه که در مدارس هر کتابی آموزش داده نمی شود و کتب خاصی از سوی آموزش و پرورش به عنوان مرجع به مدارس معرفی می شود، در مهدهای کودک هم باید همین روند اجرا شود تا مهدهای کودک نگاه سیلقه ای در گزینش کتاب ها نداشته باشند.
معاون امور اجتماعی شرکت بهزیستی با تاکید براینکه اگر هر مهد کودک کتاب های خاصی را جهت آموزش به کودکان و به صورت سلیقه ای گزینش کند ممکن است مشکلاتی ایجاد شود، گفت: این روند مختص به امسال نیست و چند سالی است که اجرا می شود و به کمک این روش محتوای آموزشی بین مهدهای کودک یکسان سازی می شود.
مسعودی فرید با اشاره به اینکه شرکت بهزیستی مسیر را جهت ورود محصولات دیگر انتشاراتی ها به مهدهای کودک باز گذاشته هست، بیان داشت: اگر مسئولان یک انتشارات اعتقاد دارند که کتاب های آن ها جهت آموزش به کودکان مناسب هست، می توانند نسبت به دریافت مجوز های مورد نیاز از آموزش و پرورش اقدام کنند.
وی افزود: همان گونه که وزارت علوم و آموزش و پرورش اجازه تدریس هر کتابی را در دانشگاه ها و مدارس نمی دهند، شرکت بهزیستی هم اجازه این کار را به مهدهای کودک نمی دهد و باید ابتدا محتوای کتاب ها تایید شود لیکن ممکن است در آینده جهت کودکان مشکلاتی را ایجاد کند و ما باید پاسخگو نهادهای نظارتی اوج دستی در این رابطه باشیم.
معاون امور اجتماعی شرکت بهزیستی گفت: ما با این کار کمک کرده ایم که مهدهای کودک در گزینش کتب نگاه سلیقه ای نداشته باشند و تحت فشار یک انتشاراتی خاص قرار نگیرند.
مسعودی فرید افزود: اگر مسئولان مهدهای کودک قصد آموزش کتاب های دیگری را داشته باشند ابتدا باید این کتاب ها به تایید شورای تخصصی برسد و می توانند از این کتب به عنوان کمک آموزشی در کنار کتاب های مهم استفاده کنند.
وی با تاکید براینکه جهت شرکت بهزیستی نام انتشاراتی مهم نیست، گفت: جهت بهزیستی متحوای کتاب ها مهم است و تنها داشتن مجوز وازت ارشاد جهت ورود کتاب های کمک آموزشی به مهدهای کودک کفایت نمی کند و یکی از مواردی که کارشناسان شرکت بهزیستی در بازرسی های دوره ای از مهدهای کودک به آن توجه می کنند آموزش کتاب های تایید شد است.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: آموزش | آموزشی | کودکان | سازمان بهزیستی | آموزش و پرورش | مهد کودک | کتاب درسی | مجوز آموزشی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog