ارزان کرده دانلود رییس جمهور بیست و سی

ارزان کرده: دانلود رییس جمهور بیست و سی دانلود فیلم رییس جمهور انتخابات اقتصاد فرهنگ

گت بلاگز اخبار اجتماعی ساخت سونا و جکوزی ۳۰ میلیاردی زیر یک امامزاده!

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: هزینه کرد منابع شهرداری در بعضی محل های خاص با توجیه کمک به امور مذهبی قابل قبول نیست و مجلس به طور کلی راجع به عملکرد مدیریت دوران

ساخت سونا و جکوزی ۳۰ میلیاردی زیر یک امامزاده!

ساخت سونا و جکوزی ۳۰ میلیاردی زیر یک امامزاده!

عبارات مهم : ایران

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: هزینه کرد منابع شهرداری در بعضی محل های خاص با توجیه کمک به امور مذهبی قابل قبول نیست و مجلس به طور کلی راجع به عملکرد مدیریت دوران قبلی شهرداری مصر به انجام تحقیق و تفحص است.

ساخت سونا و جکوزی ۳۰ میلیاردی زیر یک امامزاده!

قاسم میرزایی نیکو راجع به گزارش نجفی شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به هزینه کرد منابع شهرداری در دوران گذشته گفت: به طور کلی عنوان منابع مالی و هزینه کرد آنها و مباحثی از قبیل واگذاری پروژه های عمرانی یا کمک هایی تحت عناوین کمک به نهادهای فرهنگی، مساجد و هیات های مذهبی ابهامات جدی دارد. وی ادامه داد: در گزارش آقای نجفی عنوان کمک به نهادهای فرهنگی خاص و هزینه کرد خارج از چهارچوب و اصول جهت بعضی مراسم مذهبی و حسینیه ها مطرح شده است است.

نماینده دماوند و فیروزکوه با انتقاد از رویه این کمک ها در دوران مدیریت سابق شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: به طور مثال زیر امامزاده ای در ونک، سونا و استخر و جکوزی ساخته شده است و ۳۰ میلیارد جهت آن هزینه شده است هست. میرزایی نیکو تاکید کرد: امامزاده چه نیازی به چنین تشکیلات و ساخت و سازی داشته است و از اساس ساخت یک استخر و جکوزی نباید این رقم هزینه برمی داشته هست. این دست از سوالات جهت مجلس و مردم جدی است و انتظار داریم کلیه این موارد به صورت براق پیگیری شود و شرح آن مورد پیگیری اداری و حقوقی قرار بگیرد. وی با تاکید بر لزوم پیگیری حقوقی در این خصوص گفت: مرجع قانونی و قضائی باید به این پرسشها پیگیری کند و راهش این است که این گزارش با مصداق ها به مرجع قضائی ارائه و حتی شکایت رسمی به مرجع قضائی شود.

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: هزینه کرد منابع شهرداری در بعضی محل های خاص با توجیه کمک به امور مذهبی قابل قبول نیست و مجلس به طور کلی راجع به عملکرد مدیریت دوران

نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کمیته متشکل از اعضای فراکسیون امید پیگیر طرح دوباره عنوان تحقیق و تفحص از دوران مدیریت سابق شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران هستند، گفت: تصور می کنم مجلس باید در این زمینه ورود مجدد داشته باشد و این تحقیق و تفحص انجام شود. به نوشته خبرآنلاین؛ عضو فراکسیون امید گفت: در حال حاضر این کمیته در حال پیگیری امور جهت جمع آوری ادله محکم جهت انجام تحقیق و تفحص است و تلاش داریم این تخلفات را به صورت روشن و مشخص گردآوری کنیم تا در کمیسیون مربوطه و صحن مجلس نیز رأی آوری داشته باشد.

آرمان

واژه های کلیدی: ایران | جکوزی | شهرداری | امامزاده | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog