ارزان کرده دانلود رییس جمهور بیست و سی

ارزان کرده: دانلود رییس جمهور بیست و سی دانلود فیلم رییس جمهور انتخابات اقتصاد فرهنگ

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی گفت‌وگوی موگرینی و وزیر خارجه هند راجع به برجام

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وزیر امور خارجه هند در دیدار با یکدیگر راجع به اهمیت حفظ برنامه جامع اقدام یکسان گفت‌وگو کردند.

گفت‌وگوی موگرینی و وزیر خارجه هند راجع به برجام

گفت وگوی موگرینی و وزیر خارجه هند راجع به برجام

عبارات مهم : اروپا

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وزیر امور خارجه هند در دیدار با یکدیگر راجع به اهمیت حفظ برنامه جامع اقدام یکسان گفت وگو کردند.

به گزارش ایسنا، فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز جمعه در بروکسل با سوشما سواراج، وزیر امور خارجه هند دیدار و با وی راجع به پرسشها متفاوت از جمله لزوم حفظ توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران گفت وگو کرد.

بنا به گزارش پایگاه اینترنتی اتحادیه اروپا، سوشما سواراج و فدریکا موگرینی راجع به همکاری های سیاسی و امنیتی در زمینه های مبارزه با تروریسم و امنیت دریایی مشورت کردند. دو طرف همچنین درخصوص تحولات منطقه اطراف اقلیت روهینگیا (در میانمار)، افغانستان، مالدیو و اهمیت حفظ توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران گفت وگو کردند.

گفت‌وگوی موگرینی و وزیر خارجه هند راجع به برجام

دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا ماه گذشته (میلادی) با اعلام خروج خود از توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران و گروه موسوم به 1+5، گفت که تحریم ها علیه پایتخت کشور عزیزمان ایران را باز می گرداند. این مساله به خاص موجب نگرانی شرکت های اروپایی که با کشور عزیزمان ایران تعامل می کنند و خریداران بزرگ نفت کشور عزیزمان ایران شده است است که هند یکی از آنها به شمار می آید.

در همین راستا کمیسیون اروپا از شروع فرآیند اجرای مقررات مسدودکننده خبر داده است که مانع از همکاری شرکت های اروپایی با تحریم های واشنگتن علیه پایتخت کشور عزیزمان ایران می شود.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وزیر امور خارجه هند در دیدار با یکدیگر راجع به اهمیت حفظ برنامه جامع اقدام یکسان گفت‌وگو کردند.

واژه های کلیدی: اروپا | ایران | توافق | خارجی | سیاست | اتحادیه اروپا | وزیر امور خارجه | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog