ارزان کرده دانلود رییس جمهور بیست و سی

ارزان کرده: دانلود رییس جمهور بیست و سی دانلود فیلم رییس جمهور انتخابات اقتصاد فرهنگ

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری کمک خرج تلویزیون شدیم، پایتخت&quot، چه بهترکه پول بیت المال وموسسه اوج،خرج پایتخ

روزنامه شرق با سیروس مقدم کارگردان سریال پایتخت گفت وگو کرده هست. پرسش و جواب نهایی این مصاحبه را می خوانید: هزینه زیادی جهت ساخت پایتخت شد. به گفته بسیا

کمک خرج تلویزیون شدیم، پایتخت&quot، چه بهترکه پول بیت المال وموسسه اوج،خرج پایتخ

کارگردان"پایتخت":کمک خرج تلویزیون شدیم/چه بهترکه پول بیت المال وموسسه اوج،خرج پایتخت وبه وقت شام شود

عبارات مهم : سریال

روزنامه شرق با سیروس مقدم کارگردان سریال پایتخت گفت وگو کرده است.

سوال و جواب نهایی این مصاحبه را می خوانید:

هزینه زیادی جهت ساخت پایتخت شد. به گفته بسیاری از منتقدان این در حالی است که کشور در شرایط اقتصادی خوبی نیست، هر روز خبرهایی می شنویم که کارگرانی ماه هاست حقوقشان را دریافت نکرده اند و اتفاقاتی از این دست، فکر می کنید هزینه هایی از این دست چه نیازی از جامعه را برطرف می کند؟
در ابتدا باید توضیح دهم که سریال «پایتخت» در مقایسه با سریال های مشابه خودش هزینه ای منطقی داشته و با برآوردی معقول ساخته شده است است و ضمنا طبیعی است که هنگامی که شما دوربینتان را از آپارتمان ها و محلات پایتخت کشور عزیزمان ایران و لوکیشن های تکراری و داخلی به شهرها و استان های دیگر می برید و از آنجا به یک کشور دیگر با دلار و یوروی سرسام آور می روید و سپس وارد صحنه های جنگ، بالن، دریا، هواپیما و سفرها می شوید، اندکی هزینه های شما زیاد از تولیدات آپارتمانی، تک لوکیشن و محدود خواهد شد. از سوی دیگر، «پایتخت» جهت تلویزیون، سریال مجانی و مفت و گاهی سودآور هم هست. پایتخت ها همواره حامی مالی داشته اند و پول و هزینه های خود را درآورده و نه تنها تحمیلی به ارگانی نشده بلکه از طریق گرفتن آگهی های فراوان قبل، وسط، آخر و زیرنویس ها، سود خوبی هم جهت تلویزیون داشته و حتی جاهایی کمک خرج آنها هم شده است هست. از همه مهم تر، اگر با ساخته نشدن «پایتخت» که نیاز معنوی و ذهنی همین کارگران زحمتکش را که حقوقشان به تعویق افتاده، برطرف می کند، پرسشها اقتصادی مملکت حل می شود، ما راضی هستیم که دیگر «پایتخت» نسازیم و فعالیت فرهنگی مان را که تجربه نشان داده، بخش زیادی از صدمات اقتصادی اتفاقا به همین علت ضعف فرهنگی هست، تعطیل کنیم.

جالب تر آنکه یکی از روزنامه های مدافع حقوق مردم!! به ما انتقاد کرده است که آیا با پول بیت المال مزخرفاتی مثل «پایتخت» را می سازیم و دوستی در جواب ایشان نوشته است که: اولا اگر «پایتخت» با پول بیت المال ساخته شده، حلالشان باشد، چون با این پول اسباب سرگرمی و جذابیت جهت مخاطب و تلویزیون که مخاطبش در حال ریزش هست، فراهم کرده. دوما: اگر پول بیت المال متعلق به مردم هست، آمار زیادی مخاطب پایتخت، نشان می دهد پول مردم حرام نشده و دور ریخته نشده است و در جهت آرامش و امنیت همین مردم خرج شده است هست. سوما: حالا که یک ارگانی مثل مؤسسه اوج پیدا شده است که با پول بیت المال دارد جهت مردم خدمت گزاری می کند، باید تقدیر شود یا تقبیح…؟ اگر این پول بیت المال خرج و مصرف کارهای بیهوده و… می شد، شما خوشحال می شدید؟ و حالا که یک بار هم مؤسسه ای جهت گیری درستی در باب مصرف بیت المال اتخاذ کرده، شما ناراحتید؟ چه بهتر که پول بیت المال صرف آثاری مثل «بادیگارد»، «تنگه ابوقریب»، «ایستاده در غبار»، «به وقت شام»، «پایتخت» و «هنگام بیداری» و صدها اثر سینمایی و مستند و… بشود.

کمک خرج تلویزیون شدیم، پایتخت&quot، چه بهترکه پول بیت المال وموسسه اوج،خرج پایتخ

واژه های کلیدی: سریال | اقتصادی | تلویزیون | بیت المال | تلویزیون | سیروس مقدم کارگردان پایتخت | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog