ارزان کرده دانلود رییس جمهور بیست و سی

ارزان کرده: دانلود رییس جمهور بیست و سی دانلود فیلم رییس جمهور انتخابات اقتصاد فرهنگ

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات رکورد عجیب اتلتیکو مادرید در لالیگا

به گزارش ایسنا و به نقل از موندو دپورتیوو، اتلتیکومادرید دیشب (شنبه) پیروزی شیرینی را به دست آورد و توانست در هفته سیزدهم لالیگا ۵ بر صفر لوانته را شکست ده

رکورد عجیب اتلتیکو مادرید در لالیگا

رکورد عجیب اتلتیکو مادرید در لالیگا

عبارات مهم : لالیگا

اتلتیکومادرید رکورد عجیبی را در این فصل لالیگا به نام خود ثبت کرده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از موندو دپورتیوو، اتلتیکومادرید دیشب (شنبه) پیروزی شیرینی را به دست آورد و توانست در هفته سیزدهم لالیگا ۵ بر صفر لوانته را شکست دهد. مهاجمان فرانسوی این تیم یعنی آنتوان گریزمان و کوین گامیرو دبل کردند و به نظر می رسد روزهای خوب این تیم بازگشته هست. با این حال روخی بلانکو یک رکورد عجیب یا یک بدشانسی در این فصل داشته است.

رکورد عجیب اتلتیکو مادرید در لالیگا

تنها دو تیم تا شروع هفته دوازدهم پنالتی به نفع ارزش سوت زده نشده بود که آن هم اتلتیکو و رئال مادرید بودند. با این حال شنبه در دیدار رئال مادرید و لالیگا داور یک پنالتی به نفع سفیدپوشان اعلام کرد که کریستیانو رونالدو نتوانست آن را تبدیل به گل کند و توپ برگشتی را وارد دروازه حریف کرد. اتفاق مشابه جهت روخی بلانکو در ورزشگاه شهر والنسیا رخ نداد. هیچ صحنه مشکوکی در محوطه جریمه لوانته دیده نشد ولی عجیب است که در ۱۳ هفته تاکنون به نفع شاگردان دیگو سیمئونه شوت زده نشده هست. اتلتیکو در این رابطه منحصر به فرد یا به عبارتی بد شانس است.

با در نظر نگرفتن بازی های امروز، والنسیا، لوانته و دپورتیوو لاکرونیا تیم هایی هستند که بیشترین بهره را از پنالتی ها بردند. تاکنون جهت این سه تیم سه پنالتی اعلام شده است هست. بارسلونا مانند ویارئال، ختافه، اتلتیک بیلبائو، لگانس و خیرونا دو پنالتی به نفعش گرفته شده است است.

به گزارش ایسنا و به نقل از موندو دپورتیوو، اتلتیکومادرید دیشب (شنبه) پیروزی شیرینی را به دست آورد و توانست در هفته سیزدهم لالیگا ۵ بر صفر لوانته را شکست ده

اتلتیکو در لالیگا تجربه زدن پنالتی نداشته است ولی در لیگ قهرمانان اروپا این اتفاق برایش رخ داده هست. آنتوان گریزمان توانست در هفته دوم این بازی ها دروازه چلسی را باز کند.

در برابر در پنالتی هایی که به ضرر تیم ها گرفته شده است است مالاگا، آلاوس، دیپورتیوولاکرنیا در صدر قرار دارند. اتلتیکومادرید با دو پنالتی برابر لاس پالماس و اتلتیک بیلبائو در رتبه بعدی جای دارد. جالب این جا است که هر دو پنالتی را یان اوبلاک دریافت کرد. تنها تیم هایی که تاکنون پنالتی به ضررشان سوت زده نشده است بارسلونا، اسپانیول و لوانته هستند.

در فصل گذشته (۱۷ – ۲۰۱۶ ) هشت پنالتی به نفع اتلتیکو اعلام و چهار پنالتی علیه ارزش گرفته شد. در فصل ۱۶ – ۲۰۱۵ دو پنالتی به نفع و یک پنالتی به ضرر این تیم اعلام شد.

رکورد عجیب اتلتیکو مادرید در لالیگا

واژه های کلیدی: لالیگا | لوانته | رکورد عجیب | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog