ارزان کرده دانلود رییس جمهور بیست و سی

ارزان کرده: دانلود رییس جمهور بیست و سی دانلود فیلم رییس جمهور انتخابات اقتصاد فرهنگ

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بی‌خبرم / سرمربی تیم ملی، عالی ترین مربی جهان؟ کی‌روش

صبح دیروز، قبل از پرواز تیم ملی به روسیه، خبری در اردوی تیم ملی دست به دست شد‌؛ «کارلوس کی‌روش کاندیدای عالی ترین مربی ملی سال» این را بعضی از اعضای کادر فنی تی

بی‌خبرم / سرمربی تیم ملی، عالی ترین مربی جهان؟ کی‌روش

سرمربی تیم ملی، عالی ترین مربی جهان؟ کی روش: بی خبرم

عبارات مهم : جایزه

صبح دیروز، قبل از پرواز تیم ملی به روسیه، خبری در اردوی تیم ملی دست به دست شد ؛ «کارلوس کی روش کاندیدای عالی ترین مربی ملی سال» این را بعضی از اعضای کادر فنی تیم ملی می گفتند.

به گزارش خبرورزشی، همین چند وقت پیش espn در گزارشی نوشت به جای آن که گواردیولا و مورینیو و… را مدام کاندیدا کنید، بهتر است این بار جایزه عالی ترین مربی سال دنیا را به کارلوس کی روش بدهید. این سایت معتبر به انقلاب بزرگی که مربی پرتغالی در فوتبال کشور عزیزمان ایران راه انداخته اشاره کرد و نوشت؛ او توانسته تیمی بسازد که با اقتدار و بدون هیچ شکستی، راهی جام جهانی روسیه شده است است.

بی‌خبرم / سرمربی تیم ملی، عالی ترین مربی جهان؟ کی‌روش

کی روش ولی واکنشی به این مسئله نشان نداد.او بهتر از هرکس دیگری می دانست جایزه را به او نمی دهند، بلکه این جایزه به مربیانی می رسد که توانسته باشند در تورنمنت های معتبر تیم ارزش را قهرمان کنند ؛ مثل قهرمانی یورو، قهرمانی جام کنفدراسیون ها، قهرمانی جام جهانی، قهرمانی لیگ قهرمانان و… در سال ۲۰۱۷ هم مربیانی چون زیدان، یواخیم لو و فرناندو سانتوس رسیدند و طبیعتاً با وجود این مربیان و افتخاراتی که به دست آورده اند، کی روش نمی تواند در خواب هم جزو کاندیداها باشد. در همین حال دیروز خبر رسید فدراسیون جهانی آمار و تاریخ، کی روش را در بین عالی ترین مربیان ملی سال ۲۰۱۷ قرار داده هست. در واقع از سوی این فدراسیون، کی روش نامزد کسب عنوان عالی ترین مربی ملی شد.

قبل از پرواز تیم ملی، هنگامی که اطرافیان به کی روش این خبر را دادند و گفتند کاندیدا شده است هست، مکثی کرد و پاسخ داد: «از این عنوان بی خبرم و اطلاعی ندارم.» البته کی روش همواره می گوید این پرسشها برایش اهمیتی ندارد و هیچ گاه فکرش را با آن ها مشغول نمی کند.

صبح دیروز، قبل از پرواز تیم ملی به روسیه، خبری در اردوی تیم ملی دست به دست شد‌؛ «کارلوس کی‌روش کاندیدای عالی ترین مربی ملی سال» این را بعضی از اعضای کادر فنی تی

واژه های کلیدی: جایزه | جام جهانی | جام جهانی | سرمربی تیم ملی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog