ارزان کرده دانلود رییس جمهور بیست و سی

ارزان کرده: دانلود رییس جمهور بیست و سی دانلود فیلم رییس جمهور انتخابات اقتصاد فرهنگ

گت بلاگز فرهنگی هنری مسئولیت ما در قبال قرآن بیش از سایر حوزه‌ها است / عباس نظری‌راد

قرآن مسأله اعتقادی ماست، ما در قبال قرآن زیاد از سایر حوزه‌ها مسوولیت داریم؛ در این راستا باید ارتباط و تعامل با تمام حوزه‌ها برقرار کنیم.

مسئولیت ما در قبال قرآن بیش از سایر حوزه‌ها است / عباس نظری‌راد

به گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترتگروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان به نقل از ستاد خبری بیست وپنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم؛ در نشست هم اندیشی مسئولان نمایشگاه قرآن با اصحاب رسانه که روز دوشنبه ٢٥ خرداد ماه در معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، عباس نظری راد؛ مدیرکل امور هماهنگی و ارتباطات معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر کمیته شرکت ها و نهادهای بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم گفت: قرآن مسئله اعتقادی ما هست، ما در قبال قرآن زیاد از سایر حوزه مسئولیت داریم در این راستا باید ارتباط و تعامل با تمام حوزه ها برقرار کنیم.
نظری راد در ادامه اظهار داشت: در آستانه برگزاری بیست وپنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم هستیم؛ نمایشگاهی که شروع آن در سال ٧٢ بود و به جرأت می توان گفت روندی رو به تکامل داشته است.
وی خاطرنشان کرد: فعالیت های قرآنی از دیرباز در کشور به صورت پراکنده و گسترده وجود داشته هست، ولی به صورت شرکت یافته تر با شروع نمایشگاه های قرآنی بوده است.

عبارات مهم : فرهنگ

نظری راد با بیان اینکه نمایشگاه قرآن در حال حاضر آینه و ویترین تمام نمای فعالیت های قرآنی کشور هست، تصریح کرد: همواره تلاش داشته ایم از پتانسیل شرکت ها و نهادها و مؤسسات مردم نهاد استفاده کرده تا با حضور در نمایشگاه بتوانند برنامه هایشان را ارایه دهند.
همچنین در این نشست، سید مهدی جعفری، مسئول روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر کمیته روابط عمومی بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم گفت: امسال بیست وپنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم برگزار می شود که عملا ربع قرن از برپایی آن می گذرد. نمایشگاه از ٧ تا ٢٦ خرداد ماه مصادف با (دوم تا ٢١ ماه مبارک رمضان) در مصلی بزرگ حضرت امام خمینی (ره) برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه «قرآن، اخلاق، زندگی»، شعار بیست وپنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم هست، تأکید کرد: تمام برنامه های نمایشگاه با رویکرد شعار «قرآن، اخلاق، زندگی» برنامه ریزی شده است هست. ساعت دیدار از نمایشگاه نیز از ساعت ١٧ تا ٢٤ است.
جعفری در خصوص ساختار سازمانی نمایشگاه قرآن اظهار داشت: نمایشگاه از ١٣ کمیته و ٥ بخش تشکیل شده است است.
وی افزود: بیش از ٢٠ جلسه برنامه ریزی جهت برپایی نمایشگاه قرآن برگزار شده است هست. امسال نمایشگاه در فضایی بیش از ٤٠ هزار مترمربع برپا می شود و بیش از ٤٠ نهاد و ٧٠ پیمانکار در نمایشگاه فعالیت می کنند.
جعفری در مورد برنامه های روابط عمومی نمایشگاه قرآن گفت: ستاد اطلاع رسانی، خاص نامه، مستندسازی تصویری، همکاری با صدا و سیما، برنامه های حوزه فضای مجازی، تبلیغات شهری و محیطی، مراسم افتتاحیه و اختتامیه و آسیب شناسی و تحلیل محتوا از جمله برنامه های روابط عمومی نمایشگاه قرآن است.
گفتنی هست؛ در این نشست، اصحاب رسانه به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: فرهنگ | اسلامی | برنامه | برگزاری | نمایشگاه | نمایشگاه | روابط عمومی | برنامه ریزی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog