ارزان کرده دانلود رییس جمهور بیست و سی

ارزان کرده: دانلود رییس جمهور بیست و سی دانلود فیلم رییس جمهور انتخابات اقتصاد فرهنگ

گت بلاگز فضای مجازی تصاویر + فنجان هایی که به یک اثر هنری تبدیل شدند

هنرمندی اهل کره توانست با بهره گیری از خلاقیت خود فنجان های قهوه را به یک اثر هنری تبدیل کند.

تصاویر + فنجان هایی که به یک اثر هنری تبدیل شدند

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ قهوه نوعی نوشیدنی مرسوم است که از دانه های بوداده و آسیاب شدهٔ گیاه قهوه به دست می آید. گیاه قهوه بومی مناطق نیمه گرمسیری آفریقا و بعضی از جزایر جنوب و جنوب شرق آسیا هست، این گیاه از آفریقا به سایر نقاط دنیا پراکنده شد و در حال حاضر در بیش از ۷۰ کشور کشت می شود که در درجهٔ اول مناطق استوایی آمریکا، جنوب شرقی آسیا، هند و آفریقا هست، هنگام رسیدن میوهٔ گیاه قهوه، دانه های قهوه را برداشت، پردازش و در نهایت خشک می کنند.
دانه های قهوهٔ خشک شده است به درجات متفاوت بو داده می شوند، بسته به عطر و طعم مورد نظر، درجه بندی های مختلفی جهت این محصول در نظر گرفته شده است هست، قهوه کمی اسیدی است و می تواند به علت داشتن کافئین اوج موجب جنبش انسان گردد.
جهت ساختن قهوه روش های مختلفی وجود دارد و هرکس بسته به ذائقه خود قهوه را می نوشد.برخی با قند بعضی تلخ و بعضی با شیر آن را مخلوط کرده و می نوشند.
در این میان جهت تزئین قهوه روش های مختلفی وجود دارد که از جمله آنها می توان به هنر قهوه گرافی اشاره کرد. هنر قهوه گرافی یا نقاشی روی قهوه سالهاست باب شده است هست. “انگبین لی” باریستای اهل کره هنر جالبی را روی قهوه هایش عملی می کند و با درج تصویرهای متفاوت گرافیکی روی آنها باعث می شود افراد بیشتری به سمت قهوه گرایش پیدا کنند .
در ادامه تصاویری از این قهوه گرافی این هنرمند را مشاهده می کنید.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: گرافیک | گرافیک | قهوه | فنجان قوه | گرافیک قهوه | نقاشی روی قهوه | قهوه گرافی |

تصاویر + فنجان هایی که به یک اثر هنری تبدیل شدند

تصاویر + فنجان هایی که به یک اثر هنری تبدیل شدند

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog