ارزان کرده دانلود رییس جمهور بیست و سی

ارزان کرده: دانلود رییس جمهور بیست و سی دانلود فیلم رییس جمهور انتخابات اقتصاد فرهنگ

گت بلاگز ورزشی شک ندارم کیهانی به خودش و دو و میدانی آسیب می زند/ در فدراسیون زیاد شبیه دکور هستیم تا کارمند! ، گرزی

نائب مدیر فدراسیون مستعفی دو و میدانی گفت: شک ندارم کیهانی با خودخواهی در آخر به خودش و دو و میدانی آسیب می زند.

شک ندارم کیهانی به خودش و دو و میدانی آسیب می زند/ در فدراسیون زیاد شبیه دکور هستیم تا کارمند! ، گرزی

علی گرزی نائب مدیر فدراسیون دو و میدانی در گفت و گو با خبرنگار حوزه پایه و آبی گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان،در مورد استعفایش از فدراسیون دو و میدانی اظهار داشت: هنوز در مورد استعفایم با مسئولان وزارت ورزش و جوانان صحبتی انجام نداده ام. با توجه به اینکه حکم نائب رئیسی من از سوی وزارت صادر شده است ابتدا باید با شخص داور زنی صحبت کنم ولی به کیهانی اعلام کردم با این شرایطی که در فدراسیون وجود دارد بهتر است از سمتم در فدراسیون کناره گیری کنم.
وی افزود: مطمئنا اختلاف سلیقه بین تمام مدیران وجود دارد، منتهی من دوازدهمین نفری هستم که از فدراسیون استعفا داده ام و تمام این افراد به یک علت استعفا داده اند، شیوه مدیریتی کیهانی طوری است که مورد قبول ما واقع نیست. متاسفانه با اینکه پر تلاش است ولی مدیر خوبی نمی تواند، باشد.
گرزی در ادامه گفت: تمام تصمیمات فدراسیون از صفر تا صد به وسیله خود کیهانی اتخاذ و اجرا می شود و با این رویه ما نباید توقع نتیجه های خوب را از ورزشکاران دو و میدانی داشته باشیم. نزدیک به 18 ماه با کیهانی همکار بودم و به طور شبانه روزی در تلاش بودیم تا بتوانیم نقایص دو و میدانی را برطرف کنیم ولی متاسفانه وی به حرف های دیگران اهمیتی نمی دهد، به تنهایی کارها را پیش می برد.
نائب مدیر اسبق فدراسیون دو و میدانی در ادامه تصریح کرد: شک ندارم کیهانی در آخر به خودش آسیب می زند و مطمئنم وجود افرادی مثل ما زیاد نمی تواند جهت کیهانی جالب توجه باشد. وی زیاد دوست دارد از ما در فدراسیون به عنوان دکور استفاده کند تا کارمند. البته من از هفته گذشته تا الان وقت نکرده ام به دیدار داورزنی بروم. با این رویه خیلی بعید است که کسی بتواند در فدراسیون با کیهانی کار کند.
وی درادامه اذعان کرد: روز چهارشنبه هفته گذشته به تمام همکاران فدراسیون اعلام کردم که دیگر نمی توانم به فدراسیون بیایم. در طول این مدت کوتاه تمام روسای هیئت استان ها با من تماس گرفته و اعلام کردند که آن ها هم می دانند کار کردن با کیهانی خیلی سخت هست. البته هنوز استعفای کتبی ام را به طور رسمی به معاون وزیر ورزش تحویل نداده ام و امیدوارم بتوانم طی امروز و فردا به دیدار او بروم و تکلیفم را مشخص کنم.
گرزی در آخر تصریح کرد: من مطئمنم با این سیستمی که کیهانی در پیش گرفته کسی نمی تواند با او کار کند. کیهانی باید فردی را بیاورد که بپذیرد در فدراسیون حکم دکور را داشته باشد تا سایر کارها به وسیله خود مدیر اداره شود. با توجه به شناختی که از جامعه دو و میدانی دارم بعید است فرد رزومه داری بپذیرد زیر دست او کار کند. در طول این مدت به من ثابت شد که کیهانی آدم عوض کردن پذیری نیست البته مطمئنم که کیهانی یکی از دوستان نزدیک خود را در فدراسیون جایگزین من خواهد کرد تا کسی از او خرده نگیرد. دو و میدانی رشته ای است که باید از سوی مسئولان وزارت ورزش و جوانان زیاد حمایت شود. مسیری که مدیر فدراسیون در نظر گرفته مطمئنا در آینده ای نزدیک لطمات زیادی را به پیکره این رشته وارد خواهد کرد. به نظر من داورزنی باید کیهانی را یاری کند تا بتواند دو و میدانی را بهتر اداره کند.

عبارات مهم : وزارت ورزش و جوانان

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: وزارت ورزش و جوانان | فدراسیون دو و میدانی | علی گرزی | نائب مدیر فدراسیون دو و میدانی | فدراسیون دو و میدانی | مجید کیهانی | رئیس فدراسیون دو و میدانی | استعفای گرزی از فدراسیون دو و میدانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog